RÍMSKOKATOLÍCKA FARNOSŤ

Sv. omša (online) – 09:00

Sväté prijímanie – 11:00, 14:30

Zapisovanie ročníc

V nasledujúcom týždni, od 21.11. do 26.11. 2021, môžete ešte prísť v úradných hodinách nahlásiť úmysly sv. omší za zosnulých, ktorí zomreli v roku 2021 – tzv. ročnicu.

jesenná zbierka na charitu

Na budúcu nedeľu bude jesenná zbierka na charitu. Po dohode s riaditeľom spišskej katolíckej charity a so súhlasom spišského diecézneho administrátora bude výťažok zo zbierky v našej farnosti použitý na opravu plota a okolia denného stacionára bl. Zdenky Schellingovej, ktorý sa nachádza v priestoroch starej námestovskej fary.

Škola viery

Ponúkame vám nahrávky a prezentácie prednášok z Diecéznej školy viery

Otvoriť

Odpustky pre duše v očistci